Co powinieneś wiedzieć przed kursem masażu?

Czy osoby niepełnosprawne/niewidome mogą brać udział w kursach masażu?

To zależy od rodzaju kursu oraz stopnia zaawansowania choroby lub niepełnosprawności, ale nie jest to wykluczone. Najlepiej skontaktuj się z nami i razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Czy adres siedziby to miejsce, gdzie odbywają się zajęcia?

Miejsce zajęć uzależnione jest od ilości uczestników kursu. Zajęcia zawsze odbywają się w centrum Krakowa, a dzień przed kursem zawsze wysyłamy sms z potwierdzeniem, że kurs się odbędzie oraz informacją o lokalizacji.

Czy muszę płacić od razu całą kwotę za kurs?

Nie, możesz zapłacić najpierw zaliczkę, a resztę w dniu kursu lub zrobić drugi przelew.

Czy ja będę też masowany/a podczas szkolenia?

Tak 🙂 także przygotuj się fizycznie i psychicznie, jeśli masz przeciwwskazania i nie możesz być masowanym, uprzedź nas.

Czy na końcu szkolenia jest egzamin?

Każdy instruktor wybiera inną formę sprawdzenia Twoich umiejętności, ale pamiętaj, że ocenia Cię nie tylko w ostatnim dniu szkolenia, ale ocenia twoją pracę w trakcie całego szkolenia, dlatego wykorzystaj każdy moment, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Czy będę miał kontakt z instruktorem po szkoleniu?

Nasi instruktorzy służą pomocą również po kursie, jeśli tylko będzie sytuacja, z którą nie umiesz sam sobie poradzić. Pamiętajmy jednak, że naszy instruktorzy to praktycy - codziennie pracują w swoich gabinetach, dlatego szanujmy ich czas i dzwońmy tylko wtedy, kiedy sami nie umiemy znaleźć odpowiedzi na nasze pytanie.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym i przesłać dane do faktury, napisać bezpośrednio do nas lub zgłosić w dniu szkolenia.

Czy muszę być masażystą/ fizjoterapeutą/ mieć wykształcenie w tym kierunku?

To zależy - są kursy, w których uczestnictwo wymaga znajomości podstaw anatomii lub wykształcenia medycznego. Jeśli chcesz masować hobbystycznie, to proponujemy zacząć od klasyka lub skontaktować się z nami i dobierzemy coś razem 🙂 

Czy mogę kupić kurs dla znajomego/dziewczyny/kogoś z rodziny jako voucher?

Jak najbardziej, wysyłamy online lub pocztą spersonalizowany voucher i voila - prezent gotowy! `Bliska Ci osoba przyjemnie i wartościowo spędzi czas, a ty będziesz miał_a prywatnego masażystę_kę pod ręką, sytuacja idealna!

Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?

Tak, jeśli będziesz uczestniczyć w odpowiedniej ilości zajęć, a instruktor potwierdzi Twoje umiejętności i zaangażowanie, to z całą przyjemnością Ci go wręczamy.

Czy mogę zgłosić się z dofinansowaniem z Urzędu Pracy/ KFS-u/ innych instytucji?

Tak, podczas gdy Ty szkolisz się i relaksujesz na szkoleniu, my zajmujemy się papierologią.

Co otrzymam podczas kursu?

W ramach kursu otrzymasz wideo z instrukcjami bądź możliwość nagrywania, skrypt z najważniejszymi informacjami oraz dużo pozytywnej energii oraz motywacji do dalszej pracy, a po zakończeniu kursu - certyfikat.