Kurs akupunktury medycznej – suche igłowanie

1 400 

Brak w magazynie

Kurs akupunktury medycznej – suche igłowanie w Krakowie

Nowoczesny rodzaj terapii fizjoterapeutycznej, w której wykorzystujemy cienkie igły do stymulowania punktów spustowych czy leczenia bólu mięśniowo-powięziowego.

Suche igłowanie a akupunktura:

Mimo, że obie metody służą do leczenia bólu to akupunktura sięga kilku tysięcy lat i opiera się głównie na koncepcji uwalniania zablokowanych kanałów energetycznych tzw. meridianów w celu unormowania przepływu energii.

Suche igłowanie zaś, jako teoretyczne podstawy swojego działania, wykorzystuje reakcje fizjologiczne i topografię anatomiczną (igły wbijane są w konkretne, możliwe do zidentyfikowania struktury).

W terapii bardzo istotny jest szczegółowy wywiad z dokładną diagnostyką pacjenta który ma na celu zlokalizowanie problemu. W terapii pozwoli na wykorzystanie jak najmniej nakłuć, uzyskując, przy tym jak największą skuteczność leczenia.

Istotne, żeby połączyć suche igłowanie i indywidualną pracą z pacjentem, autoterapią lub ćwiczeniami, aby w pełni wyeliminować dane schorzenie i utrwalić efekt terapeutyczny

Dla kogo przeznaczony jest kurs: akupunktura medyczna / suche igłowanie ?

Szkolenie jest przeznaczone dla fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii na 3 roku studiów.

Czas trwania szkolenia:

3 dni, 24h nauki i praktyki

Cena szkolenia:

1400 zł

Prowadzący: Izabella Świat-Borowczyk

Każdy uczestnik otrzymuje:

  •  materiały video wyjaśniające poszczególne techniki
  •  skrypt z technikami
  •  certyfikat ukończenia szkolenia
  •  opiekę poszkoleniową (dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów naszej szkoły, wymiana doświadczeń, oferty pracy, wskazówki, pomoc, cykliczne spotkania, kontakt z instruktorem)
  •  zaproszenia na darmowe warsztaty i eventy doszkalające cyklicznie organizowane w naszej szkole
Prowadzący

Dr Paweł Cyrek

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję