Kurs masażu BelViso

2 500 

Brak terminów - napisz jeśli jesteś chętny!

Kurs masażu twarzy BelViso w Krakowie

Pełna procedura zabiegowa masażu BelViso, którą poznasz w trakcie kursu, jest odpowiedzią na potrzeby wielu klientów w dzisiejszych czasach. Tych klientów, którzy chcą zadbać o siebie w sposób holistyczny.

Coraz większa świadomość znaczenia natury w przywracaniu zdrowia i urody, a także możliwości, jakie daje sprawność manualna masażysty (jeśli jest na wysokim poziomie), mogą sprawić, że efekty, jakie uzyska w przypadku zabiegów liftingujących, będą głębokie i trwałe.

Metoda BelViso, z którą chcę cię zapoznać, bazuje na dokładnej znajomości anatomii i dodatkowo wykorzystuje efekt połączenia wielu technik masażu twarzy, głowy i ciała.

Dodatkowo będziemy powtarzać ćwiczenia aż do momentu prawidłowego wykonywania sprawnie zabiegu. Dzięki temu masz pewność, a ja gwarancję, że zabieg, który zaproponujesz swoim klientom, przyniesie takie efekty, jakich oczekujesz ty i oni. A co najważniejsze, że będzie on całkowicie naturalny i bezpieczny.

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs masażu BelViso?

Szkolenie jest przeznaczone dla fizjoterapeutów, techników masażystów, terapeutów manualnych, a także doświadczonych masażystów.

Czas trwania szkolenia:

2 dni w Krakowie

Każdy uczestnik po szkoleniu otrzymuje:

– materiał video z cześcią technik (materiał z zawodów)

– skrypt z technikami

– certyfikat ukończenia szkolenia

– opiekę poszkoleniową (dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów naszej szkoły, wymiana doświadczeń, oferty pracy, wskazówki, pomoc, cykliczne spotkania)

– zaproszenia na darmowe warsztaty i eventy doszkalające cyklicznie organizowane w naszej szkole

– oliwkę z opuncji figowej

– krem

– patyczki do drenażu

– mini bańki próżniowe

– ulotki z opisem zabiegu dla klientów oraz rekomendowaną ceną minimalną

Kurs masażu BelViso – Kraków!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję