Kurs masażów orientalnych: Tajski, Balijski, bambusy

2 500 

Kurs masażów orientalnych w Krakowie

Podczas szkolenia nauczysz się:

Kursy masażów orientalnych wchodzące w skład terapeuty orientalnego to zbiór najpopularniejszych technik masażów relaksacyjnych używanych w ośrodkach spa, hotelach czy gabinetach masażu.

Podczas szkolenia opanujesz jeden z najstarszych masaży czyli tradycyjny masaż Tajski. Jest to połączenie technik mobilizacyjnych, stretchingu i dodatkowo głębokiej akupresury przy biernej postawie osoby masowanej.

Drugim etapem jest nauka masażu Balijskiego, który polega na dobraniu odpowiednich technik powięziowych połączonych z uciskami, tak aby zlikwidować napięcia mięśniowe i zrelaksować klienta. Podczas masażu używamy wysokiej jakości olejów z specjalnie dobranymi olejkami eterycznymi.

W ostatnim dniu skupiamy się na masażu specjalnymi miotełkami i pałeczkami bambusowymi, które mają działanie relaksacyjne oraz drenujące, oddziałując na całe ciało.

Dodatkowo nasi specjaliści omówią  i podzielą się własnym doświadczeniem pracy w SPA i ośrodkach beauty.

Nasi instruktorzy pracowali lub pracują zarówno w Polsce jak i zza granicą dlatego są na bieżąco z nowościami świata Spa & Wellness.

Omówią z Wami jak powinna wyglądać obsługa klienta na najwyższym poziomie oraz jak przygotować gabinet do zabiegu.

Z doświadczenie wiemy, że po szkoleniu rodzi się najwięcej pytań, więc pamiętaj, że nie zostajesz z tym sam/a, zawsze masz możliwość kontaktu z instruktorem i dopytania o problematyczne kwestie 🙂

Kurs masażów orientalnych – Kraków

 

 

Prowadzący

Maciej Fiedor, Nizar Mliki

Content missing

kurs masażów orientalnych manualni krakówKurs masażów orientalnych: Tajski, Balijski, bambusy
2 500