Kurs masażu klasycznego

1 100 

SKU: Brak danych Kategoria:

Kurs masażu klasycznego w Krakowie

Masaż klasyczny, czyli podstawy masażu dla każdego. Podczas szkolenia opanujesz techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania itd. Poznasz schemat i kolejność ruchów.

Nauczymy cię też, jak operować tym masażem, aby uzyskać różnorodny efekt: relaksacyjny, profilaktyczny czy regeneracyjny.

Z pewnością dowiesz się, jak dany chwyt wpływa na osobę masowaną. Poczujesz to wszystko także na  własnej skórze, ponieważ każdy kursant masuje i jest masowany.

Kurs masażu klasycznego to metoda opracowana na bazie naszego 10-letniego doświadczenia w nauczaniu masowania. Szkolenie zawiera najważniejsze techniki, które są stosowane w gabinetach masażu i salonach SPA w Polsce i za granicą. Masz pewność, że nauczymy cię tylko wypróbowanych technik, których sami używamy na co dzień. Nasz kurs zmieni cię w wykwalifikowanego masażystę, a twoje dłonie w doskonałe narzędzia terapeutyczne.

Dla kogo przeznaczony jest kurs masażu klasycznego?

Kurs dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Zaczynasz przygodę z masażem?

Swoje pierwsze kroki (i chwyty) skieruj właśnie w stronę kursu masażu klasycznego.

“Klasyk” to solidny fundament, na bazie którego rozpoczniesz budowanie swojego wachlarza umiejętności manualnych.

Otrzymasz solidne podstawy teoretyczne i praktyczne do dalszego rozwoju jako masażysta i już na wstępie będziesz mieć okazję sprawdzić, która specjalizacja będzie dla ciebie atrakcyjna.

Czas trwania szkolenia kursu:

5 dni, 25 h nauki i praktyki w Krakowie

Każdy uczestnik otrzymuje:

– materiały video z każdej części masażu

– skrypt z technikami

– certyfikat ukończenia szkolenia

– opiekę poszkoleniową (dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów naszej szkoły, wymiana doświadczeń, oferty pracy, wskazówki, pomoc, cykliczne spotkania)

– zaproszenia na darmowe warsztaty i eventy doszkalające cyklicznie organizowane w naszej szkole

Kurs masażu klasycznego – program

– anatomia topograficzna (funkcje głównych mięśni człowieka, omówienie mięśni w głównych jednostkach chorobowych)

– teoretyczne podstawy masażu klasycznego (krótki rys historyczny, zasady, warunki, przygotowanie stanowiska pracy terapeuty, wskazania, przeciwwskazania, oddziaływanie masażu na organizm człowieka)

– czas, tempo, płynność wykonywania masażu (jak wykonywać masaż całościowy i częściowy oraz co ma zawierać)

– ergonomia pracy terapeuty (nauka odpowiedniego ustawiania się podczas masażu, jakie techniki wybierać, żeby odciążyć i nie męczyć stawów)

– opis głównych technik masażu klasycznego (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja)

– badanie napięcia mięśniowego (jak rozpoznać napięte mięśnie, jak pozbyć się bólu mięśni za pomocą odpowiednich technik masażu)

– praktyczna nauka masażu (grzbiet, kręgosłup, obręcz barkowa, kończyny dolne, brzuch, klatka piersiowa, kończyny górne, szyja, twarz, głowa)

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile trwa kurs masażu klasycznego?

Kurs masażu klasycznego w szkole Manualni trwa 5 dni i podczas jego trwania nauczysz się podstaw anatomii oraz tradycyjnego masażu klasycznego. Techniki stosowane podczas jego nauki są bazą dla pozostałych masaży dlatego warto właśnie od Niego zacząć przygodę z masażem. Chcesz dowiedzieć się więcej o programie? Zapisz się na kurs masażu klasycznego.

Ile kosztuje kurs masażu klasycznego?

Kurs masażu klasycznego w szkole Manualni kosztuje 1100 złotych i po jego ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego zdobyte umiejętności i kwalifikacje. Zapisz się na kurs masażu klasycznego.

Terminy

20-24.03.2023 godz.15:00-20:00, 11-14.04.2023 godz. 10:00-16:00, 15-16 i 22-23.04.2023 WROCŁAW godz. 11-17:30

Content missing

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję