Kurs masażu relaksacyjnego

700 

SKU: Brak danych Kategoria:

Kurs masażu relaksacyjnego w Krakowie

Masaż relaksacyjny to tak naprawdę taniec palców, dłoni i przedramion na ciele osoby masowanej.

Płynne ruchy masażysty, wykonywane z odpowiednią siłą i w określonym rytmie, są w stanie zniwelować nawet największy stres i wprowadzić pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Niejednokrotnie zdarza się, że osoba leżąca na łóżku do masażu … zasypia.

W celu osiągnięcia stanu takiego głębokiego relaksu i poczucia harmonii w całym ciele stosujemy różnorodne zestawy i kombinacje technik głaskań i rozcierań.

Do tego, masaż relaksacyjny wykonujemy przy użyciu wyselekcjonowanych olejków eterycznych (np. lawendy lub cytrusów). Wzmacniają one uczucie relaksu, a także oczyszczają organizm.

Dla kogo przeznaczony jest kurs masażu relaksacyjnego?

Szkolenie polecamy terapeutom lub osobom po kursie masażu klasycznego. Dodatkowo wszystkim, którzy szukają dla swoich klientów płynnego i delikatnego masażu pozwalającego w pełni doświadczyć uczucia relaksu oraz głębokiego odprężenia.W kursie mogą uczestniczyć osoby niezwiązane z masażem.

Czas trwania szkolenia:

2 dni, 10h nauki i praktyki w Krakowie

Każdy uczestnik otrzymuje:

– materiały video z każdej części masażu

– skrypt z technikami

– certyfikat ukończenia szkolenia

– opiekę poszkoleniową (dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów naszej szkoły, wymiana doświadczeń, oferty pracy, wskazówki, pomoc, cykliczne spotkania)

– zaproszenia na darmowe warsztaty i eventy doszkalające cyklicznie organizowane w naszej szkole

MASAŻ RELAKSACYJNY PROGRAM 

rodzaje masaży relaksacyjnych (podstawowe różnice między masażem relaksacyjnym a klasycznym, masaż synchroniczny, rytmiczny, energetyzujący)

– techniki masażu relaksacyjnego (umiejętne dobranie technik i rodzaju oleju do potrzeb klienta, wskazania i przeciwwskazania do stosowania masażu, cel masażu relaksacyjnego)

– ergonomia (ciężar własnego ciała a siła zabiegu)

– płynność, harmonia, muzyka (dobór odpowiedniej muzyki relaksacyjnej, odpowiednie tempo i czas trwania masażu, przygotowanie stanowiska pracy)

– praktyczna nauka technik masażu całego ciała, twarzy i głowy

– czynności przed masażem, w trakcie i po terapii

– kontakt i relacja z klientem

– marketing masażysty: jak się promować, jak zacząć, gdzie szukać pracy, rodzaje reklamy

Masaż relaksacyjny – kurs Kraków!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak wygląda kurs masażu relaksacyjnego?

Kurs masażu relaksacyjnego w szkole masażu Manualni jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać podstawowe techniki masażu relaksacyjnego i jego pozytywny wpływ na organizm. Kurs obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, podczas której uczestnicy będą mogli poćwiczyć poznane techniki. Kurs trwa 2 dni (10 godzin). Zapisz się na kurs masażu relaksacyjnego.

Ile kosztuje kurs masażu relaksacyjnego?

Cena kursu masażu relaksacyjnego może się różnić w zależności od szkoły, regionu oraz długości trwania kursu. Kurs w szkole masażu Manualni kosztuje 700 złotych. Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia kursu. Zapisz się na kurs masażu relaksacyjnego.

Terminy

16-17.03.2023 godz. 15:00-20:00 Krk, 12-13.04.2023 godz. 15:00-20:00 Krk, 10-11.06.2023 godz. 10:00-15:00 Krk, 12-13.08.2023 godz. 15:30-20:30

Content missing

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję