Witaj w szkole masażu Manualni.

Jesteśmy doświadczonymi fizjoterapeutami, terapeutami SPA i manualnymi, kosmetologami, a masaż i nauczanie to nasze pasje. Od lat zmieniamy nowicjuszy w masażystów, a osoby z doświadczeniem w pełnokrwistych profesjonalistów. Pracownicy naszej szkoły masażu w Krakowie wykształcili już tysiące osób – aktywnych zawodowo masażystów, którzy pomogli tysiącom swoich własnych pacjentów.

Akademia masażu Manualni w liczbach

2022
rok, styczeń - powstanie szkoły masażu Manualni
231+
przeprowadzonych kursów na rok
98%
kursantów jest zadowolonych i poleca nasze kursy znajomym

Poznaj nas lepiej i sprawdź ofertę kursów masażu od Manualnych!

Wybierz kurs dla siebie

Dlaczego warto odwiedzić szkołę masażu Manualni?

  • Nasza szkoła masażu mieści się w dobrej lokalizacji, w samym centrum Krakowa i Katowic.
  • Oferujemy unikalne programy szkoleń w konkurencyjnych cenach.
  • Możemy zorganizować szkolenie w różnych miejscach w Polsce (min. 5 os. na szkoleniu).
  • Inwestujemy w budowanie aktywnie wspierającej się społeczności absolwentów naszej szkoły masażu (dostęp do zamkniętej grupy FB, cykliczne spotkania, warsztaty szkoleniowe, wsparcie biznesowe).
  • Otrzymasz od nas wysokiej jakości filmy instruktażowe oraz skrypt - w ten sposób na zajęciach skupić się na obserwacji i nauce masażu, a nie na robieniu notatek w pośpiechu. Spokojnie, nie umknie Ci żaden chwyt lub technika.
  • Kursy prowadzimy w małych grupach: max. 8 osób na szkoleniu. W ten sposób każdy może praktykować na sobie i ma pewność, że nauczyciel poświęci mu odpowiednią ilość czasu i uwagi

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Jaką szkołę masażu wybrać?

Najlepiej wykonać mini-śledztwo :) Poszukaj informacji o szkole w internecie i kanałach społecznościowych. Poczytaj opinie o danej szkole oraz sprawdź, na ile aktywnie prowadzi swoją komunikację i czy np. odpowiada na zadawane pytania w komentarzach pod postami na Facebooku lub Instagramie. Jeśli szukasz kursu masażu w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu lub Bielsku to zapraszamy do szkoły Manualni :)

Co muszę umieć, zanim zacznę masować?

Nie musisz mieć żadnego specjalnego przygotowania lub być po szkoleniach, żeby rozpocząć swój pierwszy kurs masażu. Podstawowych masaży, takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, bańką chińską czy gorącymi kamieniami może nauczyć się każdy.