Witaj w szkole masażu Manualni.

Jesteśmy doświadczonymi fizjoterapeutami, terapeutami SPA i manualnymi, kosmetologami, a masaż i nauczanie to nasze pasje. Od lat zmieniamy nowicjuszy w masażystów, a osoby z doświadczeniem w pełnokrwistych profesjonalistów. Pracownicy naszej szkoły masażu w Krakowie wykształcili już tysiące osób – aktywnych zawodowo masażystów, którzy pomogli tysiącom swoich własnych pacjentów.

Dlaczego warto odwiedzić szkołę masażu MANUALNI?

  • Nasza szkoła masażu mieści się w dobrej lokalizacji, w samym centrum Krakowa i Katowic.
  • Oferujemy unikalne programy szkoleń w konkurencyjnych cenach.
  • Możemy zorganizować szkolenie w różnych miejscach w Polsce (min. 5 os. na szkoleniu).
  • Inwestujemy w budowanie aktywnie wspierającej się społeczności absolwentów naszej szkoły masażu (dostęp do zamkniętej grupy FB, cykliczne spotkania, bezpłatne warsztaty szkoleniowe, wsparcie biznesowe).
  • Otrzymasz od nas wysokiej jakości filmy instruktażowe oraz skrypt - w ten sposób na zajęciach skupić się na obserwacji i nauce masażu, a nie na robieniu notatek w pośpiechu. Spokojnie, nie umknie Ci żaden chwyt lub technika.
  • Kursy prowadzimy w małych grupach: max. 8 osób na szkoleniu. W ten sposób każdy może praktykować na sobie i ma pewność, że nauczyciel poświęci mu odpowiednią ilość czasu i uwagi

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaką szkołę masażu wybrać?

Najlepiej wykonać mini-śledztwo :) Poszukaj informacji o szkole w internecie i kanałach społecznościowych. Poczytaj opinie o danej szkole oraz sprawdź, na ile aktywnie prowadzi swoją komunikację i czy np. odpowiada na zadawane pytania w komentarzach pod postami na Facebooku lub Instagramie. Jeśli szukasz kursu masażu w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu lub Bielsku to zapraszamy do szkoły Manualni :)

Co muszę umieć, zanim zacznę masować?

Nie musisz mieć żadnego specjalnego przygotowania lub być po szkoleniach, żeby rozpocząć swój pierwszy kurs masażu. Podstawowych masaży, takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, bańką chińską czy gorącymi kamieniami może nauczyć się każdy.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję