Zapoznaj się z ofertą masaży od Manualnych wykonywanych w Krakowie

masaz klasyczny manualni krakow

Masaż klasyczny

180zł
50'
+
Podstawowa forma masażu całego ciała lub wybranej części w celu rozluźnienia czy relaksu z wykorzystaniem technik głaskania, rozcierania i ucisków. Terapeuta dostosowuje siłę nacisku do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.
Kurs masażu kobido

Masaż sportowy

200zł
50'
+
Mocny masaż terapeutyczny który ma na celu regenerację oraz poprawę krążenia krwi i limfy. Zadaniem tego masażu jest ochrona przed kontuzjami oraz głębokie rozluźnienie mięśni powięzi.
masaz kobido manualni krakow

Kobido

250zł
1h15'
+
Masaż kobido Japońska sztuka liftingu twarzy składająca się z kilku etapów: mocne rozluźnienie mięśni mimicznych oraz głębokich mięśni twarzy, część liftuingująca poprawiająca jędrność oraz wygładzenie zmarszczek, drenaż limfatyczny oraz refleksologia twarzy.
masaz relaksacyjny manualni krakow

Masaż relaksacyjny

250zł
1h15'
+
Masaż relaksacyjny Płynny, harmonijny masaż całego ciała z wykorzystaniem olejków zapachowych. Płynność i swoboda ruchów sprawia, iż klient wchodzi w stan głębokiej relaksacji i pełnego odprężenia.Polecamy szczególnie osobom mocno zestresowanym.
masaz relaksacyjny manualni krakow

Masaż balijski

250zł
1h15'
+
Masaż balijski jest zabiegiem orientalnym łączącym w sobie indyjski styl masażu egzotycznymi olejami z chińskimi technikami akupresury i stretchingiem. Dobroczynny masaż, który opiera się na holistycznej metodzie pracy z ciałem. Różnorodne techniki masażu balijskiego, połączone w jedną całość, dostarczają osobie masowanej niesamowitych przeżyć i doznań.
masaz tajski manualni krakow

Masaż tajski

250zł
1h15'
+
Masaż tajski to bardzo efektywny i energetyczny zabieg, tzw. joga dla leniwych, którego nie da się porównać z niczym innym. Niezwykłe doświadczenie zarówno dla osoby masowanej, jak i masażysty. To połączenie technik mobilizacyjnych, stretchingu i dodatkowo głębokiej akupresury. Głównym celem masażu tajskiego jest przywrócenie swobodnego przepływu energii w ciele, która została zablokowana na skutek choroby, stresu czy niezdrowego trybu życia. Głęboki relaks i rozluźnienie napięć mięśniowych, czy uśmierzenie bólu to tylko “skutki uboczne”. Jakże przyjemne!
mix najlepszych technik relaksacyjnych manualni krakow

Mix najlepszych relaksacyjnych technik

300zł
1h30'
+
Mix najlepszych relaksacyjnych technik Zbiór najlepszych technik relaksacyjnych. Jest to połączenie elementów masażów orientalnych, hawajskich oraz leczniczych, które łącząc się w jedną całość tworzą niesamowite uczucie odprężenia i relaksu.
fizjoterapia manualni krakow

Fizjoterapia

200zł
50'
+
Specjalistyczna terapia ukierunkowana na bóle kręgosłupa lub inne schorzenia układu mięśniowego.

Nie czekaj i zapisz się na profesjonalny masaż