klaudia praca

Klaudia Praca

Cześć, jestem Klaudia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, fizjoterapeutką i certyfikowaną terapeutką metody Kaltenborn&Evjenth. W pracy wykorzystuję różne metody i techniki, tak by jak najlepiej dopasować terapię do potrzeb pacjenta. Pracuję w gabinetach na terenie Wrocławia, codziennie zdobywając nowe doświadczenia. Pomaganie pacjentom w odzyskiwaniu sprawności, wspieranie ich w powrocie do zdrowia, uśmiech widoczny na twarzach pacjentek, które odzyskały komfort i jakość życia, sprawiają, że fizjoterapia jest nie tylko moją pracą, ale także pasją. 

Interesuje mnie uroginekologia oraz fizjoterapia stomatologiczna, ale także fizjoterapia po zabiegach estetycznych. Lubię pracować z obszarem głowy, szyi i twarzy i uważam, że rozwój terapii i metod w tym zakresie to świetny sposób na naturalną walkę nie tylko z bólem i napięciem, ale także starzeniem się. 

Zapraszam Cię na szkolenia, podczas których wspólnie będziemy odkrywać tajniki naturalnych metod pracy z ciałem!

Nauczę Cię:

  • Japoński masaż twarzy Liftingujący masaż twarzy
  • Kinesiotaping estetyczny twarzy
Zespół Manualni
Zespół Manualni
Jesteśmy grupą pasjonatów, których połączył masaż. Każdy z nas na co dzień prowadzi własną praktykę i pomaga pacjentom o różnych potrzebach terapeutycznych - w Polsce i za granicą.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję