masaz-transbukalny

Żaneta Bogacz

Praktyk gabinetowy od 8 lat. Prowadzę gabinet masażu i terapii manualnej w Bydgoszczy, gdzie wraz z mężem zajmujemy się pacjentami bólowymi, ortopedycznymi.  Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami w pracy z ludzkim ciałem! Diagnozujemy, rehabilitujemy i edukujemy pacjentów, jednocześnie pamiętając o obszarze relaksacji i odnowy biologicznej. Podkreślamy w swoim działaniu, że tylko podejście holistyczne w leczeniu pacjenta może przynieść oczekiwane rezultaty!

Najlepiej czuję się w pracy z pacjentem stomatologicznym, z dysfunkcjami odcinka szyjnego i stawów skroniowo-żuchwowych.  Lubimy współpracę z innymi specjalistami, w szczególności w zakresie rehabilitacji stomatologicznej( stomatolodzy, ortodonci, protetycy) 

Wykorzystywane metody w pracy gabinetowej: masaż powięziowy, tkanek głębokich, fizjoterapia stomatologiczna, terapia manualna, suche igłowanie, bańki chińskie i ogniowe, trening medyczny, masaż KOBIDO, ZOGA Face oraz osteoplastyka twarzy.

Zapraszam serdecznie do gabinetu oraz spotkania się na warsztatach i szkoleniach!

Zespół Manualni
Zespół Manualni
Jesteśmy grupą pasjonatów, których połączył masaż. Każdy z nas na co dzień prowadzi własną praktykę i pomaga pacjentom o różnych potrzebach terapeutycznych - w Polsce i za granicą.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję