Kurs masażu Lomi Lomi

1 600 

Wybierz termin, aby zarezerwować kurs.

Kurs masażu Lomi Lomi w Krakowie i Katowicach

Czym jest masaż Lomi Lomi

Lomi lomi nui jest jednym z wyjątkowych i najpiękniejszych masaży na świecie. Terapeuta płynnym, tanecznym krokiem porusza się wokół stołu, wykonując powolne głębokie ruchy przedramionami. W trakcie sesji dodaje kolejne techniki takie jak uciski czy też rozcierania. Wykorzystuje również elementy rozciągające całe ciało. Świadoma praca z oddechem pozwala na ergonomiczną i głęboką pracę terapeutyczną. Rytuał kończący daje możliwość na czucie siebie ,,tu i teraz”. Jeżeli chcesz nauczyć się i doświadczyć mocy hawajskiej pracy z ciałem, to zapraszamy w tę cudowną podróż.

Dowiedz się więcej o masażu Lomi Lomi z naszego artykułu: Masaż Lomi Lomi – co to jest?  

Czy kurs masażu Lomi Lomi jest dla Ciebie

Nasz kurs masażu Lomi Lomi to idealny wybór dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś terapeutą, masażystą lub fizjoterapeutą 
  • pracujesz w spa lub szeroko rozumianej branży wellness
  • UWAGA: uczestnicy kursu muszą mieć ukończony co najmniej kurs masażu klasycznego ze względu na intensywność zajęć 🙂 Zadzwoń do nas, jeśli masz wątpliwości.

Co wyróżnia nasz kurs Lomi Lomi

– będziesz uczyć się w małej grupie, więc masz pewność, że trener dokładnie wytłumaczy Ci i pokaże, jak wykonywać poszczególne ruchy

– szkolenie poprowadzi specjalistka lomi lomi Marta Krupa, która uczyła się od jednych z lepszych nauczycieli na świecie tj. Julian Rok, Susan Pa’iniu Floyd, czy też Louise Kleu.

– gdy tylko potrzebujesz konsultacji to chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie,

– nasze szkolenia prowadzą tylko i wyłącznie praktycy, więc zawsze chętnie się dzielą swoim doświadczeniem w pracy w gabinecie, na co uważać i jak sobie poradzić z problematycznymi osobami 

Co zawiera bezpłatny pakiet korzyści, który otrzymasz po kursie

Doskonale wiemy, że kurs to nie wszystko, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw dodatkowych korzyści. Pozwoli Ci on poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności długo po ostatnich zajęciach. 

W ramach bezpłatnego pakietu otrzymasz:

 • skrypt z technikami
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku wyłącznie dla absolwentów naszej szkoły, w której wymieniamy się doświadczeniami, wskazówkami i ofertami pracy;
 • zaproszenia na cykliczne spotkania;
 • wideo najważniejszych technik
 • zaproszenia na wydarzenia i warsztaty doszkalające, które cyklicznie organizujemy w naszej szkole
 • certyfikat, który potwierdza Twoje umiejętności i będzie mocnym argumentem na rynku pracy

Czego nauczysz się na kursie masażu Lomi Lomi

Kurs masażu lomi lomi da Ci wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie i skutecznie używać tej formy pracy z ciałem. 

Po zajęciach z Lomi Lomi będziesz umieć między innymi:

 • dbać o siebie i swoją przestrzeń terapeutyczną (BHP)
 • przygotować klienta i stanowisko do zabiegu
 • nawiążesz lepszy kontakt ze swoim ciałem
 • płynnie poruszać wokół stołu
 • pracy z ręcznikiem 
 • masować tył, przód, twarz, głowę oraz wykonywać bierną rotację kończyn. 
 • czytać ciało pacjenta i podążać za jego potrzebami.

Program kursu

Pokaż pełny planDzień pierwszy (10 – 20)


 • historię masażu,

 • korzyści zdrowotne masażu lomi lomi,

 • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu,

 • naukę fregaty, abyś mógł/ mogła w sposób płynny i harmonijny poruszać się wokół stołu,

 •  poznasz podstawy ergonomii pracy masażysty,

 • jak przygotować siebie i przestrzeń do pracy terapeutycznej (BHP),

 • nauczysz się  pracy z chustą/ ręcznikiem, aby pacjent czuł się komfortowo podczas zabiegu,

 • nauczysz się wykonywać masaż na tylnej części ciała (rozprowadzenie olejku, tył głowy, kark, plecy, ręce, dłonie oraz kończyny dolne).


Dzień drugi (9 – 19)

 • praca z własnym ciałem,

 • bierna rotacja kończyn,

 • nauczysz się wykonywać masaż na przedniej części ciała (rozprowadzenie olejku, głowa, twarz, klatka piersiowa, brzuch, kończyny dolne),

 • rytuał kończący masaż.


Dzień trzeci (9 – 19)

 • praca całościowa,

 • rozdanie dyplomów
Jak wyglądają zajęcia na kursie masażu Lomi Lomi

Zajęcia odbywają się w małych grupach. W głównej mierze nacisk jest kładziony na praktykę i własną pracę z ciałem. Poszczególne techniki w pierwszej kolejności będę wykonywane na sobie, aby móc poczuć ich działanie. Po opanowaniu podstawowych ruchów będzie można przystąpić do pracy w parach z użyciem oliwki.  Każdy etap szkolenia jest bardzo ważny, gdyż na koniec składają się w spójną całość.

Kurs w Krakowie i Katowicach prowadzi

Marta
Marta Krupa jest dyplomowaną masażystką, fizjoterapeutką oraz nauczycielką. Swoją przygodę z masażem rozpoczęła w w 2011 roku. Jej pasją jest hawajska praca z ciałem poprzez lomi lomi nui.Sztuki tej uczyła się od jednych z lepszych nauczycieli na świecie tj. Julian Rok, Susan Pa’iniu Floyd, czy też Louise Kleu. Dodatkowo swoją pracę terapeutyczną rozwinęła o wielomodułowy warsztat terapii czaszkowo- krzyżowej pod przewodnictwem dr Grażyny Walasek. Ukończyła między innymi takie szkolenia jak masaż Kobido, lift yoga, masaż balijski, bambusem, gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz masaż tkanek głębokich. Swoje umiejętności manualne rozwijała Body My Home, Turówka hotel& SPA****, Hotel Galaxy& SPA**** Holy SPA oraz H15 Luxury Palace*****. Czytaj więcej o doświadczeniu prowadzącego.

Co mówią osoby, które ukończyły nasz kurs

Kamila P.
Polecam bardzo! Wspaniała atmosfera, kompetentni instruktorzy, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i do każdego kursanta mają indywidualne podejście i anielską cierpliwość. Byłam pierwszy raz i niebawem wracam na kolejne kursy😊
Martyna Z.
Polecam z całego serca! Ogrom wiedzy, profesjonalnego wsparcia i umiejętności. Jestem wdzięczna, że trafiłam akurat na to miejsce!
Katarzyna F.
Uczestniczyłam w kursie Lomi Lomi i jestem pod ogromnym wrażeniem osoby prowadzącej ten kurs - Marty. Trzy dni bardzo intensywne, naprawdę warto, polecam dla osób, które chcą „przenieść się w świat Hawajów”, relaksującego dotyku, ukojenia ciała i ducha.
Zobacz więcej opinii

Gdzie możesz pracować po kursie

Po szkoleniu znajdziesz pracę w gabinetach masażu, kosmetycznych czy fizjoterapii, rozwiniesz własną praktykę powiększając grono swoich klientów.

Ile trwa kurs 

Zajęcia trwają 3 dni po 10 godzin. Łącznie kurs trwa 30 godzin. 

Gdzie odbywa się kurs

Kraków: Sala szkoleniowa jest odpowiednio przygotowana do potrzeb kursantów, jasne pomieszczenia, wygodne łóżka do masażu, tablice anatomiczne oraz dostęp do kuchni.

Sala znajduje się w centrum Krakowa, gdzie bardzo łatwo dojechać również z innego miasta, dojdziesz także piechotą z dworca głównego w ok. 10 min.

W przerwie napijesz się kawy, zjesz owoce oraz przekąski.

Katowice : Duże przestronne miejsce pełne zieleni z dostępem do kuchni i najpotrzebniejszych udogodnień. Również w centrum miasta.

Ile osób bierze udział w kursie

Na nasze szkolenie z masażu Lomi Lomi zapisujemy maksymalnie 8 osób. Dzięki tak małym grupom masz pewność, że trener znajdzie dla Ciebie czas i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Na bieżąco będzie też obserwował Twoje postępy i dawał Ci wskazówki. 

Jak przygotować się do kursu

Przyjdź wypoczęty/a, z otwartym umysłem ponieważ przez 3 dni będzie mnóstwo wiedzy i praktyki. Dodatkowo pamiętaj obciąć paznokcie, aby nie podrapać drugiej osoby. 

Co wziąć na zajęcia

Na zajęciach przyda Ci się wygodny strój sportowy, bluzki z krótkim rękawem, jeżeli macie własne pareo w domu, to można zabrać ze sobą (wymiary ok.150-170 x 100-120 cm).

Zajęcia odbywają się na boso. Potrzebny jest również duży ręcznik ok. 70 x 120 cm, ewentualnie można zabrać klapki.

Czy możesz ukończyć ten kurs za darmo z Urzędu Pracy

Nasza szkoła to zaufane miejsce wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Dzięki temu kursy u nas możesz robić za darmo. Wystarczy, że jesteś osobą zarejestrowaną w Urzędzie Pracy.

Jak skorzystać ze 100% dofinansowania na kurs w naszej szkole dowiesz się z artykułu: Darmowy kurs masażu dla osób bezrobotnych i chcących rozwijać kompetencje

Terminy

21-23.06.2024 godz. 10:00-20:00 Kraków, 2-4.08.2024 godz. 10:00-20:00 Kraków

Content missing

lomilomi-kursmasażuKurs masażu Lomi Lomi
1 600 Wybierz termin