Kurs współczesnego masażu klasycznego

1 500 

Kurs współczesnego masażu klasycznego w Krakowie

Zacznijmy od tego, że to nie jest klasyczny kurs masażu klasycznego…

Jeśli interesuje Cię klasyczny masaż to zapraszamy tutaj: Kurs masażu klasycznego

Oczywiście, podstawą szkolenia jest tradycyjny “klasyk”. Opanujesz więc techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania itd. Poznasz schemat i kolejność ruchów.

Nauczymy cię też, jak operować tym masażem, aby uzyskać różnorodny efekt: relaksacyjny, profilaktyczny czy regeneracyjny.

Z pewnością dowiesz się, jak dany chwyt wpływa na osobę masowaną. Poczujesz to wszystko także na  własnej skórze, ponieważ każdy kursant masuje i jest masowany.

Ale to nie wszystko!

Nasze szkolenie zostało wzbogacone o dodatkowe zagadnienia: elementy masażu głębokiego, terapii punktów spustowych, czy też elementy masażu bańką chińską. 

Dodatkowo już na starcie, zdobędziesz pakiet niezbędnych umiejętności do samodzielnej praktyki i zbudujesz różnorodną ofertę masażu, aby jeszcze lepiej pomagać swoim przyszłym klientom i rozwiązywać ich problemy bólowe.

Oto, co dokładnie zawierają dodatkowe elementy kursu:

  • elementy masażu tkanek głębokich: poprawa ruchomości, zniwelowanie napięcia mięśniowego za pomocą wybranych technik, omówienie najczęstszych przypadków chorobowych
  • wykorzystanie masażu punktów spustowych na przykładzie największych mięśni i  problemów bólowych
  • elementy bańki chińskiej: działanie antycellulitowe oraz powięziowe baniek
  • marketing masażysty: jak się promować, jak zacząć, gdzie szukać pracy, rodzaje reklamy

Kurs współczesnego masażu klasycznego to metoda opracowana na bazie naszego 10-letniego doświadczenia w nauczaniu masowania. Szkolenie zawiera najważniejsze techniki, które są stosowane w gabinetach masażu i salonach SPA w Polsce i za granicą. Masz pewność, że nauczymy cię tylko wypróbowanych technik, których sami używamy na co dzień. Nasz kurs zmieni cię w wykwalifikowanego masażystę, a twoje dłonie w doskonałe narzędzia terapeutyczne.

Dla kogo przeznaczony jest kurs współczesnego masażu klasycznego?

Kurs dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Zaczynasz przygodę z masażem?

Swoje pierwsze kroki (i chwyty) skieruj właśnie w stronę kursu masażu klasycznego.

“Klasyk” to solidny fundament, na bazie którego rozpoczniesz budowanie swojego wachlarza umiejętności manualnych.

Otrzymasz solidne podstawy teoretyczne i praktyczne do dalszego rozwoju jako masażysta i już na wstępie będziesz mieć okazję sprawdzić, która specjalizacja będzie dla ciebie atrakcyjna.

Czas trwania szkolenia kursu współczesnego masażu klasycznego:

5 dni, 30 h lekcyjnych nauki i praktyki w Krakowie

Każdy uczestnik otrzymuje:

– materiały video z każdej części masażu

– skrypt z technikami

– certyfikat ukończenia szkolenia

– opiekę poszkoleniową (dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów naszej szkoły, wymiana doświadczeń, oferty pracy, wskazówki, pomoc, cykliczne spotkania)

– zaproszenia na darmowe warsztaty i eventy doszkalające cyklicznie organizowane w naszej szkole

 

WSPÓŁCZESNY MASAŻ KLASYCZNY PROGRAM 

– anatomia topograficzna (funkcje głównych mięśni człowieka, omówienie mięśni w głównych jednostkach chorobowych)

– teoretyczne podstawy masażu klasycznego (krótki rys historyczny, zasady, warunki, przygotowanie stanowiska pracy terapeuty, wskazania, przeciwwskazania, oddziaływanie masażu na organizm człowieka)

– czas, tempo, płynność wykonywania masażu (jak wykonywać masaż całościowy i częściowy oraz co ma zawierać)

– ergonomia pracy terapeuty (nauka odpowiedniego ustawiania się podczas masażu, jakie techniki wybierać, żeby odciążyć i nie męczyć stawów)

– opis głównych technik masażu klasycznego (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja)<br> – opis wybranych technik masażu tkanek głębokich,

– technik stosowanych przy użyciu bańki chińskiej i terapii punktów spustowych komunikacja i relacja z klientem (jak przyjmować klientów, jak nawiązywać relacje, żeby klienci do nas wracali, jak reagować na trudne sytuacje)

– badanie napięcia mięśniowego (jak rozpoznać napięte mięśnie, jak pozbyć się bólu mięśni za pomocą odpowiednich technik masażu)

– praktyczna nauka masażu (grzbiet, kręgosłup, obręcz barkowa, kończyny dolne, brzuch, klatka piersiowa, kończyny górne, szyja, twarz, głowa)

Opinie uczestników poprzednich kursów współczesnego masażu klasycznego

8 9

7 5

4 61 2

3

Kurs współczesnego masażu klasycznego – Kraków!

 

 

Terminy

18-19 i 25-26.03.23 godz: 10:00-16:30 Kraków BRAK MIEJSC, 15-16 i 22-23 godz. 10:00-16:00 Wrocław, 17-21.04.2023 godz. 16:00-21:00 Kraków, 8-11.05.2023 godz.10:00-16:00 Kraków, 27-28.05 i 3-4.06.2023 godz. 10:00-16:30 Katowice, 12-16.06.2023 godz. 16:00-21:00 Kraków, 24-28.07.2023 godz. 16:00-21:00 Kraków

Content missing

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję