Kurs masażu relaksacyjnego

800 

Wybierz termin, aby zarezerwować kurs.

Kurs masażu relaksacyjnego w Krakowie i Katowicach

Czym jest masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to tak naprawdę taniec palców, dłoni i przedramion na ciele osoby masowanej.

Płynne ruchy masażysty, wykonywane z odpowiednią siłą i w określonym rytmie, są w stanie zniwelować nawet największy stres i wprowadzić pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Niejednokrotnie zdarza się, że osoba leżąca na łóżku do masażu … zasypia.

W celu osiągnięcia stanu takiego głębokiego relaksu i poczucia harmonii w całym ciele stosujemy różnorodne zestawy i kombinacje technik głaskań i rozcierań.

Do tego, masaż relaksacyjny wykonujemy przy użyciu wyselekcjonowanych olejków eterycznych (np. lawendy lub cytrusów). Wzmacniają one uczucie relaksu, a także oczyszczają organizm.

Dla kogo przeznaczony jest kurs masażu relaksacyjnego

Szkolenie polecamy każdemu, bez względu na doświadczenie, również osobom niezwiązanym z masażem. Dodatkowo wszystkim, którzy szukają dla swoich klientów płynnego i delikatnego masażu pozwalającego w pełni doświadczyć uczucia relaksu oraz głębokiego odprężenia.

Co zawiera bezpłatny pakiet korzyści, który otrzymasz po kursie

– materiały video z każdej części masażu

– skrypt z technikami

– certyfikat ukończenia szkolenia

– opiekę poszkoleniową (dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów naszej szkoły, wymiana doświadczeń, oferty pracy, wskazówki, pomoc, cykliczne spotkania)

– zaproszenia na darmowe warsztaty i eventy doszkalające cyklicznie organizowane w naszej szkole

Program kursu

– rodzaje masaży relaksacyjnych (podstawowe różnice między masażem relaksacyjnym a klasycznym, masaż synchroniczny, rytmiczny, energetyzujący)

– techniki masażu relaksacyjnego (umiejętne dobranie technik i rodzaju oleju do potrzeb klienta, wskazania i przeciwwskazania do stosowania masażu, cel masażu relaksacyjnego)

– ergonomia (ciężar własnego ciała a siła zabiegu)

– płynność, harmonia, muzyka (dobór odpowiedniej muzyki relaksacyjnej, odpowiednie tempo i czas trwania masażu, przygotowanie stanowiska pracy)

– praktyczna nauka technik masażu całego ciała, twarzy i głowy

– czynności przed masażem, w trakcie i po terapii

– kontakt i relacja z klientem

– marketing masażysty: jak się promować, jak zacząć, gdzie szukać pracy, rodzaje reklamy

Co mówią osoby, które ukończyły nasz kurs relaksacyjny

Basia L.
Gorąco polecam! Uczestniczyłam w kursie masażu relaksacyjnego. Pełny profesjonalizm, super atmosfera. Przed kursem wydawało mi, że to zbyt skomplikowane jak dla mnie, ale Maciek nawet amatora nauczy.👍
Dorota K.
Fantastyczny kurs masażu relaksacyjnego w towarzystwie przemiłych ludzi, w atmosferze wzajemnego szacunku i w miejscu z bardzo pozytywną energią. Maciej i Basia wykazali się niesamowitą wiedzą, wspaniałym podejściem do kursantów, cierpliwością i otwartością. Gorąco polecam i z pewnością wrócę do „Manualnych” na inne kursy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie! Ps. Uściski dla Grażyny🙂
Yuliia K.
Miałam kurs masażu relaksacyjnego o u Manualnych, było super💚 Serdecznie polecam. Profesjonalnie podejście , całkowita uwaga do każdego kursanta, niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia, przyjemna atmosfera. Moje następne szkolenie u nich to kurs masażu Kobido👍
Zobacz więcej opinii

Ile trwa kurs masażu relaksacyjnego

2 dni, 10h nauki i praktyki

Czy możesz ukończyć nasz kurs masażu za darmo z urzędu pracy

Nasza szkoła wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Oznacza to, że możesz u nas zrobić kursy finansowane przez urząd pracy. Wystarczy, że się do niego zapiszesz i spełnisz wszystkie wymagania.

Więcej dowiesz się z naszego artykułu: Darmowy kurs masażu dla osób bezrobotnych i chcących rozwijać kompetencje.

Content missing

masaz relaksacyjny manualni krakowKurs masażu relaksacyjnego