Terapeuta orientalny: masaż Shiatsu, Balijski, Ajurwedyjski

2 500 

Terapeuta orientalny – kurs w Krakowie

Podczas szkolenia nauczysz się:

Kursy wchodzące w skład terapeuty orientalnego to zbiór najpopularniejszych technik masażów relaksacyjnych używanych w ośrodkach spa, hotelach czy gabinetach masażu.

Podczas kursu opanujesz podstawy akupresury i nauczysz się poruszać po ciele tak aby stymulować odpowiednie meridiany i tym samym usprawnić przepływ energii w ciele. Masaż Shiatsu wykonuje się na macie, w ubraniu i poprawnie wykonany poprawia naturalne zdolności organizmu do regeneracji.

Następnym krokiem będzie nauka masażu Balijskiego, który opiera się na akupresurze, uciskach i rozciąganiu. Terapeuta dobiera odpowiednie olejki eteryczne w zależności od potrzeb klienta i podgrzanym olejem wmasowuje je w ciało od stóp do samej głowy.

Ostatnim etapem jest nie mniej relaksujący masaż Ajurwedyjski, polegający na oczyszczeniu ciała z nagromadzonych toksyn za pomocą olejków i technik manualnych. Oleje ajurwedyjskie wzmacniają system nerwowy i immunologiczny, regenerują tkankę od wewnątrz i na zewnątrz oraz głęboko relaksują, dlatego są coraz bardziej popularne wśród klientów. 

Dodatkowo nasi specjaliści omówią  i podzielą się własnym doświadczeniem pracy w SPA i ośrodkach beauty.

Nasi instruktorzy pracowali lub pracują zarówno w Polsce jak i zza granicą dlatego są na bieżąco z nowościami świata Spa & Wellness.

Omówią z Wami jak powinna wyglądać obsługa klienta na najwyższym poziomie oraz jak przygotować gabinet do zabiegu.

Z doświadczenie wiemy, że po szkoleniu rodzi się najwięcej pytań, więc pamiętaj, że nie zostajesz z tym sam/a, zawsze masz możliwość kontaktu z instruktorem i dopytania o problematyczne kwestie 🙂

 

 

Prowadzący

Maciej Fiedor, Nizar Mliki

Content missing

kurs masażów orientalnych manualni krakówTerapeuta orientalny: masaż Shiatsu, Balijski, Ajurwedyjski
2 500