Terapeuta SPA – kurs

2 500 

Kursy masażu dla terapeutów SPA w Krakowie

Podczas szkolenia nauczysz się:

Kursy wchodzące w skład terapeuty SPA to zbiór najpopularniejszych technik masażów relaksacyjnych używanych w ośrodkach spa, hotelach czy gabinetach masażu.

Po zakończeniu kursu nabędziesz umiejętności do wykonywania masażu Ajurwedyjskiego, który jest masażem relaksacyjnym, całego ciała i polega na oczyszczeniu organizmu z toksyn przy użyciu ciepłych olejów ziołowych.

W drugi dzień opanowujemy sztukę masażu gorącymi kamieniami, który idealnie sprawdza się na jesienne i zimowe wieczory aby zrelaksować całe ciało i umysł.

Całość kursu dopełnia masaż Balijski, który wykonuje się na odpowiednio dobranych olejach, podgrzanych w specjalnych ceramicznych naczyniach. Masaż składa się z 3 etapów: akupresury, stretchingu oraz relaksu.

Dodatkowo nasi specjaliści omówią  i podzielą się własnym doświadczeniem pracy w SPA i salonach beauty.

Nasi instruktorzy pracowali lub pracują zarówno w Polsce jak i zza granicą dlatego są na bieżąco z nowościami świata Spa & Wellness.

Omówią z Wami jak powinna wyglądać obsługa klienta na najwyższym poziomie oraz jak przygotować gabinet do zabiegu.

Z doświadczenie wiemy, że po szkoleniu rodzi się najwięcej pytań, więc pamiętaj, że nie zostajesz z tym sam/a, zawsze masz możliwość kontaktu z instruktorem i dopytania o problematyczne kwestie 🙂

Prowadzący

Nizar Mliki

Content missing

kurs masażów orientalnych manualni krakówTerapeuta SPA – kurs
2 500