trendy w masażu

Zniżka na wszystkie kursy masażu! Prosty sposób jak ją zdobyć

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad nauką masażu? Czy marzyłeś o zdobyciu umiejętności, które pozwolą Ci wprowadzać relaks i ulgę w ciała innych osób? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Jeśli dołączysz do naszego newslettera, czeka na Ciebie wyjątkowa oferta. Nie tylko będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami masażu, ale także otrzymasz 5% zniżki na wszystkie nasze kursy masażu!

akademia manualni kadra

Korzyści z dołączenia do newslettera:

Ekskluzywne zniżki

Dołączając do naszego newslettera, otrzymasz nie tylko jednorazową zniżkę, ale będziesz również informowany o przyszłych promocjach i specjalnych ofertach na nasze kursy masażu. Wykorzystaj tę okazję, aby zacząć swoją przygodę z masażem i oszczędzać jednocześnie!

Najnowsze trendy i techniki

Nasz newsletter jest źródłem wartościowych informacji na temat najnowszych trendów i technik masażu. Będziesz mieć dostęp do porad, artykułów i wskazówek od naszych doświadczonych instruktorów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą.

Aktualności dotyczące kursów

Nasz newsletter informuje o nadchodzących kursach masażu, które organizujemy. Będziesz na bieżąco z naszym kalendarzem szkoleń i będziesz mógł zarezerwować swoje miejsce z wyprzedzeniem, zapewniając sobie udział w kursach, które Cię interesują.

Jak dołączyć do naszego newslettera i otrzymać 5% zniżki?

Proces dołączenia do naszego newslettera jest prosty i szybki.

ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA

Po wprowadzeniu swojego adresu e-mail i zatwierdzeniu subskrypcji, otrzymasz powitalną wiadomość e-mail z kodem rabatowym na 5% zniżki. Ten kod możesz wykorzystać podczas dokonywania rezerwacji na nasze kursy masażu.

 

Polecane kursy masażu:

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5 gwiazdek!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić wpis!

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Barbara Wizner
Barbara Wizner
Absolwentka polskiej wyższej szkoły akademickiej w kierunku kosmetologii. Od wielu lat zajmuje się naturalnymi metodami odmładzania. Najważniejsze doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas szkoleń u najwybitniejszych instruktorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych m.in. doktora Sergeya Shchurevicha.