ile zarabia masazysta

Ile zarabia masażysta?

Jak głosi słynne przysłowie ,,gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze”. Właśnie dlatego postanowiliśmy poruszyć ten wrażliwy temat i przedstawić Wam jak to wygląda w naszej branży. Zarobki masażysty są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników m.in. od rodzaju wykonywanych masaży, od wykształcenia, od ilości mieszkańców danego obszaru, od rodzaju zatrudnienia itd. Ale do rzeczy: początkujący masażysta, bez doświadczenia zarabia około 2000 zł na rękę.

Wraz z nabyciem doświadczenia oraz poszerzania oferty pensja masażysty wzrasta do około 5000 zł brutto w większych miastach w Polsce. Za granicą dużo łatwiej znaleźć dobrze płatną pracę jako masażysta np. w Norwegii zarobki mogą wynosić aż 12.000 zł.

Gdy mamy doświadczenie i baza naszych klientów stale się poszerza warto pomyśleć o założeniu własnej działalności. Najlepsi masażyści, którzy od wielu lat prowadzą aktywnie social media i szkolą się nie tylko w Polsce ale również za granicą wyceniają swoje usługi na 200 – 700 zł za pojedynczy masaż. 

Pamiętaj aby na bieżąco obserwować jakie są trendy w masażu, poznawać nowe techniki oraz dbać o wystrój i atmosferę gabinetu aby zaskakiwać swoich klientów i oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do nas na szkolenia!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję