co po kursie

Czy po kursie masażu …? Odpowiadamy na Wasze najczęstsze pytania

Kursy masażu stają się coraz bardziej popularne co niezmiernie nas cieszy! Liczba osób pragnących zdobyć kompetencje w tej dziedzinie rośnie z dnia na dzień. W związku z tym pojawia się wiele pytań dotyczących tego, co można osiągnąć po ukończeniu takiego kursu. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszej szkole masażu Manualni.

Czy po kursie masażu można pracować jako masażysta?

Tak, po ukończeniu kursu masażu w szkole masażu Manualni zdobywasz niezbędne umiejętności i wiedzę, aby rozpocząć pracę jako masażysta. Kurs dostarcza Ci zarówno teoretycznej wiedzy z anatomii, jak i praktycznych umiejętności, które są kluczowe w tej profesji.

Czy po kursie masażu można otworzyć gabinet?

Tak, po zakończeniu kursu masażu masz wszystko, co potrzebujesz, aby rozpocząć własną działalność i otworzyć gabinet masażu. Wiele osób decyduje się na ten krok, widząc w tym okazję do samodzielnego prowadzenia biznesu i oferowania swoich usług lokalnej społeczności. Jeśli nie jesteś jeszcze pewny, czy chcesz otwierać od razu gabinet i chciałbyś/abyś najpierw spróbować swoich sił bez zbędnych formalności to zawsze możesz zacząć od działalności nie rejestrowanej, ( pamiętaj, że miesięczny przychód z działalności nierejestrowanej nie może przekroczyć kwoty 2 700 zł brutto) 

Czy po kursie masażu dostanę certyfikat?

Tak, każdy uczestnik kursu masażu w szkole masażu Manualni otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Jest to ważny dokument, który potwierdza Twoje kwalifikacje i uprawnia Cię do wykonywania masaży klasycznych i relaksacyjnych. 

akademia manualni kadra

Czy po kursie masażu można pracować w placówkach medycznych?

Nie, kursy masażu w szkole masażu Manualni skupiają się na technikach masażu relaksacyjnego i terapeutycznego, ale nie przygotowuje do pracy w placówkach medycznych. Aby pracować w takich miejscach, często wymagane są dodatkowe kwalifikacje i specjalizacje. 

Czy po kursie masażu można pracować jako fizjoterapeuta?

Nie, kurs masażu nie równa się z kursem fizjoterapii. Aby zostać fizjoterapeutą, trzeba ukończyć specjalistyczne studia i zdobyć odpowiednie uprawnienia. Masaż jest jedynie jednym z narzędzi, które może być używane przez fizjoterapeutów w ich praktyce.

Czy po kursie masażu mogę liczyć na staż w szkole Manualni?

Nie, szkoła masażu Manualni nie oferuje staży ale praktyki jak najbardziej. Pomożemy Ci znaleźć osoby do dalszej nauki masażu i wesprzemy w procesie otwierania własnej działalności. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc absolwentom w ich dalszej drodze zawodowej.

Jakie są koszty związane z kursem masażu?

Koszty kursu mogą różnić się w zależności od długości trwania i specjalizacji. Najlepiej zerknąć do naszego cennika, aby dowiedzieć się więcej na temat aktualnych cen i promocji.

akademia manualni kadra

Czy mogę liczyć na wsparcie po zakończeniu kursu?

Tak, w Akademii masażu Manualni dbamy o naszych absolwentów. Oferujemy wsparcie w zakresie dalszej edukacji, a także pomagamy w zakładaniu własnej działalności. Obawiasz się, że nie będziesz miał osób na których możesz ćwiczyć nowo poznane techniki? 

Pamiętaj, że mamy całkiem sporo modeli spragnionych masażu, więc zawsze razem znajdziemy osoby do praktykowania, które może akurat staną się Twoimi przyszłymi klientami. Nasz zespół jest zawsze gotów, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wesprzeć Cię w dalszym rozwoju zawodowym. 

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na te pytania pomogą Ci podjąć decyzję o uczestnictwie w kursie masażu i rozwinięciu swoich umiejętności w tej fascynującej dziedzinie. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy!

Polecane kursy masażu:

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5 gwiazdek!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić wpis!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 2 =

Maciej Fiedor
Maciej Fiedor
Magister fizjoterapii. Od 10 lat pomaga pacjentom w gabinecie uporać się z bólami oraz powrócić do sprawności po urazach i kontuzjach. Na bazie swojego doświadczenia i potrzeb kursantów stworzył szkolenie o nazwie współczesny masaż klasyczny, który jest obecnie bestsellerem na rynku.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję