poznaj nasze kursy masazu

Poznaj nasze kursy masażu!

Witamy Cię w Akademii Manualni. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę kursów masażu. Niezależnie w jakim momencie swojej drogi jesteś z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

Jeżeli jesteś początkujący w masażu to zapraszamy Cię na kursy podstawowe:

Jeżeli chcesz się rozwijać to kursy specjalistyczne będą dla Ciebie a w nich takie kursy jak:

Prowadzisz biznes i chcesz poszerzyć portfolio usług o profesjonalny masaż? Z pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja kursów modułowych — czyli pakietów szkoleń tematycznych w korzystniejszej opcji cenowej.

Istnieje również możliwość przeszkolenia Swoich pracowników na miejscu i pomoc w wyposażeniu gabinetu masażu.

Możemy także przygotować ofertę kursu lub zestawu kursów uszytych na miarę, uwzględniających Twoje wymagania biznesowe. Wszystko omówimy na indywidualnej rozmowie.

Poniżej znajdziesz krótki opis naszych najbardziej popularnych kursów:

  • Oczywiście, podstawą szkolenia jest tradycyjny “klasyk”. Opanujesz więc techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania itd. Poznasz schemat i kolejność ruchów. Nauczymy cię też, jak operować tym masażem, aby uzyskać różnorodny efekt: relaksacyjny, profilaktyczny czy regeneracyjny. Dodatkowo kurs został wzbogacony w takie elementy jak: tkanki głębokie, masaż punktów spustowych czy bańkę chińską. 
  • Masaż relaksacyjny to bardzo popularny masaż w którym techniki stosujemy naprzemiennie na całym ciele. Płynne ruchy masażysty, wykonywane z odpowiednią siłą i w określonym rytmie, są w stanie zniwelować nawet największy stres i wprowadzić pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Niejednokrotnie zdarza się, że osoba leżąca na łóżku do masażu… zasypia. 
  • Masaż tkanek głębokich to nie tylko masaż ale już zabieg leczniczy który pozwala pozbyć się bólu przewlekłego to  jedna z najbardziej efektywnych form pracy terapeutycznej na tkankach miękkich. Na kursie poznasz m.in.diagnostykę, metodykę wykonywania zabiegów i strategii postępowania w dysfunkcjach mięśni takich jak: najszerszy grzbietu, dwugłowy uda, prostownik grzbietu. Oraz masaż w wybranych jednostkach chorobowych takich jak: rwa kulszowa, skolioza czy zmiany zwyrodnieniowe. 
  • Kurs masażu liftingujący masaż twarzy, czyli tak zwany niechirurgiczny lifting twarzy, to masaż wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Masaż ten ma na celu poprawę kondycji skóry twarzy, a także dekoltu. Dzieli się na 4 etapy: relaks, drenaż limfatyczny, lifting oraz akupresura. Po masażu klienci są niesamowicie zrelaksowani ale również zmotywowani do dalszych wizyt ponieważ od razu widoczne są zauważalne zmiany.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce kursy.

Zapraszamy 🙂

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5 gwiazdek!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić wpis!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 2

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =

Maciej Fiedor
Maciej Fiedor
Magister fizjoterapii. Od 10 lat pomaga pacjentom w gabinecie uporać się z bólami oraz powrócić do sprawności po urazach i kontuzjach. Na bazie swojego doświadczenia i potrzeb kursantów stworzył szkolenie o nazwie współczesny masaż klasyczny, który jest obecnie bestsellerem na rynku.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję